Informatie voor kopers

SCHILDERIJEN
GESIGN. = is gesigneerd en naar onze mening van deze meester.
NAAR KNIKKER= is gesigneerd maar naar onze mening niet van deze meester
GESIGN. IN VERSO = is gesigneerd op achterzijde en naar onze mening van deze meester
MET MONOGRAM = is voorzien van monogram en naar onze mening van deze meester
MET MONOGRAM NAAR = is voorzien van monogram maar naar onze mening niet van deze meester.
VERV. DOOR = is naar onze mening van deze meester alleen niet gesigneerd of voorzien van monogram.
DOUBLOURE = doek gelijmd op doek i.v.m. met restauratie.
MAROUFLAGE = doek gelijmd op paneel i.v.m. met restauratie.
L.O., R.O., R.B. enz. = plaatsbepalingen waar signatuur of monogram zich bevinden.

PORSELEIN, GLAS EN KRISTAL
Bij samengestelde kavels worden beschadigingen niet vermeld! Alleen de ergste beschadiging wordt per product vermeld!

(S) SCHILFER (H) HAARSCHEUR (B) BREUK (R) RESTAURATIE

KLOKKEN EN UURWERKEN
Alle klokken en uurwerken worden zonder garantie verkocht, wel worden ontbrekende delen van het uurwerk vermeld of het missen van gewichten of slinger. Houdt u rekening ermee dat de uurwerken uit nalatenschappen komen en dienen schoongemaakt te worden.

GOUD, ZILVER EN JUWELEN
(MT) MEESTERTEKEN
(BWG) BENEDEN WETTELIJK GEHALTE
(CT) KARAAT EDELSTEEN
(KRT) KARAAT EDELMETAAL

ELEKTRISCHE APPARATEN
Worden zonder garantie verkocht.

A.T.P.
Staat voor tegen elk bod.

ECHTHEIDSCERTIFICATEN
Het is mogelijk om echtheidscertificaten van uw aankopen te verkrijgen, deze kunt u tevens gebruiken als aanvulling voor de verzekering.

TRANSPORT
Het is mogelijk uw aankopen of inbreng door ons te laten vervoeren. Laat u door onze medewerkers informeren.

© Copyright 2010 - 2017 Korst van der Hoeff | Website door Cocomo Webbeheer